Paketë me 2 boksera, Man Secret

1300L

SKU: 4243242

Pako me 2 pantallona boksera, secila përputhet me pizhamet e tyre. E bërë nga 100% pambuk. Një dizajn i këndshëm shumë i butë dhe elegant, të dyja me elastik brezi që lejon një përshtatje perfekte me trupin tuaj.

l
m
s
xl
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pako me 2 pantallona boksera, secila përputhet me pizhamet e tyre. E bërë nga 100% pambuk. Një dizajn i këndshëm shumë i butë dhe elegant, të dyja me elastik brezi që lejon një përshtatje perfekte me trupin tuaj. 95% Pambuk 5% Elastain

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit