Paliçeta me dy tonalitete dhe jakë Peter Pan Prenatal

1345L

SKU: 674102

Paliçeta pambuku me jakë Peter Pan, print arushi dhe fruda në bel

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta pambuku të shkurtra dhe me mëngë të shkurtra e të fryra; dizajn me dy tonalitete, me jakë Peter Pan, me print arushi në pjesën përpara dhe me fruda në bel. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit