Paliçeta me dy tonalitete dhe jakë Peter Pan Prenatal

687L

SKU: 674103

Paliçeta pambuku me print arushash në makina dhe me jakë Peter Pan

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta pambuku të shkurtra dhe me mëngë të shkurtra; dizajn me dy tonalitete, me jakë Peter Pan, me print arushash në makina në pjesën përpara me shkrim “Wroom”. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit