Paliçeta me kuadrata Prenatal

3992L

SKU: 675322

Paliçeta me fruda në supe dhe me kuadrata me dy tonalitete

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Paliçeta të shkurtra me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore; dizajn me frudë në supe dhe me kuadrata me dy tonalitete. 72% Pambuk, 3% Elastan, 25% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë