Paliçeta me mesazh të qendisur Prenatal

1047L

SKU: 664932

Paliçeta të shkurtra e me mëngë të shkurtra me efekt veshje të dyfishtë

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta të shkurtra e me mëngë të shkurtra, dizajn me efekt veshjeje të dyfishtë dhe me mesazh “Born to be happy” të qendisur në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit