Paliçeta me print Prenatal

747L

SKU: 664919

Paliçeta të shkurtra me fruda në jakë

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta të shkurtra me një motiv të printuar dhe me detaje të shndritshme, dizajn me fruda në jakë dhe me shirit me ngjyrë në skaj të këmbëve. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit