Paliçeta me printe kivi Prenatal

447L

SKU: 670553

Paliçeta të shkurtra me dhe printe të vogla kivish

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta pambuku të shkurtra e me mëngë të shkurtra; dizajn me një motiv kivi në kraharor dhe me printe të vogla kivish në pjesën e poshtme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit