Paliçeta me printe Okaidi

SKU: 99170

Paliçeta të shkurtra me printe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Paliçeta të shkurtra e me mëngë të shkurtra, dizajn me printe dhe bel të shënuar me një fjongo në mes, mbyllje me kopsa në pjesën përpara. 100% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë