Paliçeta me printe peshkaqenësh Prenatal

1245L

SKU: 672269

Paliçeta të shkurtra me tre peshkaqenë të printuar përpara

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta të shkurtra dhe me mëngë të shkurtra e buona në shpinë; dizajn me tre peshkaqenë të printuar në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit