Paliçeta me printe portokallesh Prenatal

745L

SKU: 670184

Paliçeta të shkurtra me dhe printe të vogla portokallesh

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta pambuku të shkurtra e me mëngë të shkurtra; dizajn me një motiv portokalli në kraharor dhe me printe të vogla portokallesh në pjesën e poshtme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit