Paliçeta me printe yjesh dhe hijesh Prenatal

2495L

SKU: 675318

Paliçeta të shkurtra me fruda përreth jakës dhe me printe

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta të shkurtra pa mëngë dhe me fruda përreth jakës; dizajn me printe yjesh dhe hijesh të errëta. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit