Paliçeta me vija dhe jakë polo Prenatal

1107L

SKU: 665769

Paliçeta me efekt dy pjesësh të kombinuara

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Paliçeta të shkurtra me jakë Polo, me vija horizontale në pjesën e sipërme dhe një motiv të printuar. Dizajn me efekt dy pjesësh të kombinuara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit