Paliçeta me vija dhe printe Prenatal

745L

SKU: 671630

Paliçeta me rripa me fruda në supe, me vija dhe printe luleshtrydhesh

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Paliçeta të shkurtra me rripa dhe bel të shënuar elastik me një fjongo; dizajn me fruda në supe, me vija horizontale dhe me printe luleshtrydhesh. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë