Paliçeta me vija dhe stampa 3D Prenatal

1445L

SKU: 664931

Paliçeta të shkurtra e me mëngë të shkurtra me vija horizontale

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta të shkurtra e me mëngë të shkurtra; dizajn me efekt veshje të dyfishtë, me vija horizontale, me një xhep në kraharor dhe me dy stampa 3D. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit