Paliçeta me vija horizontale dhe printe Prenatal

1445L

SKU: 670551

Paliçeta të shkurtra me vija horizontale dhe printe kafshësh të ndryshme

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta pambuku të shkurtra e me mëngë të shkurtra; dizajn me vija horizontale me dy ngjyra dhe me printe kafshësh të ndryshme me mesazhe në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit