Paliceta Obaibi

3990L

SKU: 97549324

Paliceta te gjata velur

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliceta te gjata velvet ,te pajisura me dy rripa te levizshem te cilet japin mundesine e kombinimit te veshjes sipas stilit standart dhe ate me modern duke mbajtur njerin rrip te leshuar.Detaji I xhepit ne mes e ben akoma me te vecante dhe lozonjar 70% Pambuk, 2% Elastan, 28% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë