Paliceta pambuku, Prenatal

SKU: 616115

Paliceta pambuku me mëngë të gjata dhe mbyllje me zinxhir

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliceta pambuku me mëngë të gjata dhe mbyllje me zinxhir, me kapuc dhe dizajn në formën e një pande. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë