Paliçeta për vajza,Prenatal

1250L

SKU: 1288941

Paliceta për vajza me printe me kuadrata

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliceta për vajza me printe me kuadrata dhe me detaje frudash tek mëngët.

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë