Paliçeta pizhama me vija Obaibi

1393L

SKU: 50689

Paliçeta të shkurtra me vija dhe printe

1 Muaj
12 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
9 Muaj
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Paliçeta pizhama të shkurtra dhe me mëngë të shkurtra, dizajn me vija horizontale dhe me peshq të printuar përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

,