Paliçeta Activewear Mango

3493L

SKU: 87065687

Badi sportive me rripa të kryqëzuara në shpinë

l
m
s
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Badi sportive në formë paliçetash të shkurtra, material elastik me rripa të kryqëzuar në shpinë dhe jakë katrore. 76% Poliamid, 24% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, L

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

E ZEZE, KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA