Paliceta të gjata Obaibi

3690L

SKU: 676048138

Paliceta të gjata për djem

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliceta të gjata për djem, me disa xhepa në pjesën e përparme dhe të pasme. 2% Elastan 28% Poliestër 70% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit