Paliçeta të gjata Prenatal

1521L

SKU: 675253

Badi të mbyllura në këmbë

0-1 Muaj
1-3 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Badi me mëngë të gjata dhe i mbyllur në këmbë, dizajn me tekst “I’m a Princess of course” në pjesën përpara dhe mbyllje praktike me butona. .80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë