Paliçeta të gjata Prenatal

3141L

SKU: 675529

Badi të mbyllura në këmbë, me dy tonalitete të kombinuara

1-3 Muaj
Pana
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Badi me mëngë të gjata dhe i mbyllur në këmbë, print arushi në pjesën përpara dhe mbyllje praktike me butona. Me dy tonalitete të kombinuara .94% Pambuk 5% Elastan 1% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë