Paliçeta të gjata Prenatal

1521L

SKU: 675252

Badi të mbyllura në këmbë

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Badi me mëngë të gjata dhe i mbyllur në këmbë, dizajn me tekst “Fashion Like My Mom” në pjesën përpara dhe mbyllje praktike me butona. .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë