Paliceta me printe, Obaibi

2372L

SKU: 59167

Paliceta të shkurtra me kuadrata, me dy xhepa në pjesën e përparme

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Paliceta të shkurtra me kuadrata, me dy xhepa në pjesën e përparme, mbërthim me kopsë dhe me fruda tek mëngët .40% Poliestër 60% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë