Paliçeta të shkurtra me printe Prenatal

1245L

SKU: 670173

Paliçeta të shkurtra me mëngë të shkurtra e jakë Peter Pan

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta të shkurtra me mëngë të shkurtra e jakë Peter Pan, dizajn me printe arushësh dhe tollumbacesh në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit