Paliçeta të shkurtra me printe Prenatal

1245L

SKU: 672267

Paliçeta të shkurtra me printe kafshësh uji

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta të shkurtra me mëngë të shkurtra dhe me butona asimetrik në pjesën përpara; dizajn me printe kafshësh uji. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit