Paliçeta të shkurtra me printe Prenatal

745L

SKU: 672273

Paliçeta të shkurtra me print kafshësh deti

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta të shkurtra me mëngë të shkurtra dhe butona në shpinë; dizajn me dy tonalitete, me print kafshësh deti dhe mesazhi “Let’s swim together” në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit