Paliçeta të shkurtra me vija Obaibi

2790L

SKU: 61302

Paliçeta me fruda në rripa dhe me vija në linja vertikale

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Paliçeta të shkurtra me rripa me fruda, dizajn me disa kopsa përpara dhe me vija në linja vertikale, me bel të shënuar elastik. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë