Paliçeta të shkurtra me vija Prenatal

1645L

SKU: 672913

Paliçeta me vija bardhë e zi në linja horizontale

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliçeta të shkurtra me shirit elastik në jakë dhe në këmbë; dizajn me vija bardhë e zi në linja horizontale. 94% Pambuk, 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit