Paliçeta të vijëzuara Obaibi

1490L

SKU: 50546

Paliçeta të shkurtra me vija horizontale

0 Muaj
1 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Paliçeta të shkurtra dhe pa mëngë, mbyllje me kopsa në pjesën përpara. Dizajn me vija të holla horizontale dhe me një xhep të vogël në kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë