Paliceta,Obaibi

3690L

SKU: 97549233

Paliceta te gjata velur

12M
18M
23M
3M
6M
9M
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Paliceta te gjata velvet ,te pajisura me dy rripa te levizshem te cilet japin mundesine e kombinimit te veshjes sipas stilit standart dhe ate me modern duke mbajtur njerin rrip te leshuar.Detaji I xhepit ne mes e ben akoma me te vecante dhe lozonjar 70% Pambuk, 2% Elastan, 28% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë