Pallto e leshtë Mango

11990L 8400L

SKU: 87080545

Pallto me stil oversize

XS
s
m
l
bezhe
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pallto e leshtë me stil oversize, jakë xhakete, mëngë të gjata me qepje poshtë supeve, dy xhepa anësorë dhe mbyllje me kopsa përpara. 48% Poliester, 50% Lesh, 2% Akrilik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

XS, s, m, l

Color Filter

BEZHE, GRI

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA