Pallto e gjatë me teksturë Mango

16990L

SKU: 77018258

Pallto e gjatë me teksturë, prerje e lirshme , me rrip në bel

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Pallto e gjatë me teksturë,jakë klasike, prerje e lirshme , me rrip në bel dhe xhepa anësore. 67% POLIESTER, 02% POLIAMID, 30% LESH, 01% AKRILIK

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA