Pallto e khtyeshme në të dy anët Cortefiel

SKU: 6618626

Pallto e gjatë e khtyeshme në të dy anët

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,

Pallto e gjatë e khtyeshme në të dy anëtm në një anë e përbërë nga gëzof, kombinon kulitetin e nje materiali rezistent ndaj ujit me mbushje të lehtë dhe gëzof, Të dyja anët kanë kulitet Termal dhe xhepa anësore. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L, XXL

Përzgjidh masën

s, m, l, xxl

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA