Pallto e kthyeshme në të dy anët Mango

SKU: 77018257

Pallto e kthyeshme në të dy anët, nga njëra anë gëzof dhe nga ana tjetër kamosh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Pallto e kthyeshme në të dy anët, nga njëra anë gëzof dhe nga ana tjetër kamosh, me jakë klasike dhe xhepa në pjesën e përparme 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S

Përzgjidh masën

s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA