Pallto leshi Mango

SKU: 87092018

Pallto me lidhëse beli

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pallto leshi me prerje të drejtë dhe të gjatë, me xhepa anësorë dhe një lidhëse beli të heqshme. 10% Poliester, 2% Viskoze, 5% Poliamid, 2% Akrilik, 51% Lesh, 3% Poliester i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA