Pallto e leshtë Oversize Mango

SKU: 77027620

Pallto Oversize e gjatë e leshtë e punuar me dorë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Pallto e gjatë e leshtë e punuar me dorë, prerje Oversize , me rrip në pjesën e belit , mëngë të gjeradhe xhepa në pjesën e përparme. 30% POLIESTER, 70% LESH

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA