Pallto e leshtë Mango

13293L

SKU: 87053263

Pallto me dizajn oversize

m
s
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pallto me përbërje leshi dhe poliestri të ricikluar. Dizajn oversize dhe gjatësi mesatare, jakë të zgjatur dhe mbyllje me kopsa të dyfishta. 10% POLIESTER, 50% LESH, 40% POLIESTER I RICIKLUESHEM

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M

Përzgjidh masën

m, s

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi