Pallto efekt lëkurë Mango

SKU: 17047716

Pallto treçerekëshe, efekt lëkurë, mund të vishet nga të dyja anët

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Pallto treçerekëshe, efekt lëkurë, mund të vishet nga të dyja anët, prerje oversize, me mbyllje me zinxhir, me dy xhepa në pjesën e përparme.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë