Pallto me buton të dyfishtë Mango

7194L

SKU: 17056322

Pallto treçerekëshe me mbyllje me buton të dyfishtë dhe me dy xhepa në pjesën e përparme

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pallto treçerekëshe me mbyllje me buton të dyfishtë dhe me dy xhepa në pjesën e përparme, me jakë të rrumbullakët. 48% Lesh 30% Poliestër 14% Akrilik 6% Poliamid 1% Pambuk 1% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë