Pallto me kapuç Obaibi

4990L

SKU: 99190

Pallto e papërshkueshme nga uji

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Pallto për bebe djalë, teksturë rezistente ndaj ujit, me kapuç dhe dy xhepa të parmë. Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe kapëse. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

2-3 VJEÇ

Përzgjidh masën

12 Muaj, 18 Muaj, 2-3 Vjec, 23 Muaj, 3 Vjec, 6 Muaj

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE