Pallto me kapuç Obaibi, Obaibi

2495L

SKU: 98884305

Pallto për bebe vajzë, teksturë rezistente ndaj ujit dhe me kapuç që mund të hiqet. Mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe kopsa.

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pallto e papërshkueshme nga uji. 9% Poliamid 36% Poliestër 55% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë