Pallto Obaibi

5990L

SKU: 96130138

Pallto trecerekshe me kapuc ,e ndritshme

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pallto e ndritshme nga xixat e imeta qe dekorojne te gjithe siperfaqen e saj ,ekologjike pasi eshte e prodhuar nga riciklimi I shisheve plastike ,e testuar per te rezistuar ne temperatura -10% .Detaji I pellushit ne pjesen e kapucit dhuron elegancen dhe ngrohtesine e duhur 100% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit