Pallto pellushi Oversize Mango

11893L

SKU: 87040538

Pallto pellushi Oversize me jakë klasike , me butona të fshehur

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pallto treçerekëshe pellushi me mëngë të gjata Oversize me jakë klasike , me butona të fshehur dhe xhepa anësore. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA