Pallto e gjatë Mango

SKU: 87060537

Pallto e gjatë me rrip në bel

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Pallto e gjerë, me jakë të rregullt, me mëngë të gjata, me rrip të rregullueshëm në bel. 30% POLIESTER, 70% LESH

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA