Pallto treçerekëshe Cortefiel

SKU: 6502084

Pallto treçerekëshe me rrip tek pjesa e belit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Pallto treçerekëshe me rrip tek pjesa e belit, me një shall të lëvizshëm dhe me xhepa në pjesën e përparme. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë