Pallto treçerekëshe Mango

7194L

SKU: 17096714

Pallto treçerekëshe, me tre xhepa në pjesën e përparme

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pallto treçerekëshe, me tre xhepa në pjesën e përparme, me mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 48% Lesh 30% Poliestër 14% Akrilik 6% Poliamid 1% Pambuk 1% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë