Pallto treçerekëshe Mango

7690L

SKU: 27072518

Pallto treçerekëshe me rrip tek pjesa e belit

l
m
s
XS
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pallto treçerekëshe me rrip tek pjesa e belit, me dy xhepa në pjesën e përparme dhe me jakë V. 50% Lesh 50% Poliestër e riciklueshme

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë