Pallto treçerekëshe Mango

9490L 6650L

SKU: 87964021

Pallto e strukturuar

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,

Pallto me gjatësi mesatare dhe prerje të strukturuar, me dy xhepa të parmë dhe kopsa të dyfishta. 68% Poliester, 4% Elastan,28% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA